Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Suçsuz yere çarım banlandı açın şunu artık

YazarMesaj
cooolromeo
Üye
Üye

Suçsuz yere çarım banlandı açın şunu artık Empty
MesajKonu: Suçsuz yere çarım banlandı açın şunu artık   Suçsuz yere çarım banlandı açın şunu artık Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:53 pm

Konuyu açacak uygun bir yer bulamadığım için buraya açtım bundan 4 gün önce çarımı suçsuz yere banladınız sebebini NT olarak belirttiniz oysaki ben o gün cz ye çıkalı 15 dakika olmuştu ilk 10 dakikasını town da oturarak geçirdim ve daha sonra bowl a geçtim bowl da ezik bir mage gördüm ve kestim 2 dakika daha dolandım aynı mage tekrar geldi ve yine kestim kestiğim gibi ban yedim çarımın np sine baksnız büyük bir hata yaptığınızı zaten anlarsınız çarda 400 Np var ve 4 gündür hiç bir şekilde ne pm den nede yazdığınız mail adresinden hiç bir şekilde bana yardımcı olmadınız bumu sizin adaletiniz allah aşkına çarımın banının açılmasını istiyorum yaptığınız yanlışı düzeltin lütfen.

çarımın nicki aLoNe 80 LvL Warrior ilgileneceğinizi umuyorum.

Suçsuz yere çarım banlandı açın şunu artık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-