Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sayın adminimiz ve gm lerimiz

4 posters
YazarMesaj
AqarBaskaN__
Üye
Üye
AqarBaskaN__

sayın adminimiz ve gm lerimiz Empty
MesajKonu: sayın adminimiz ve gm lerimiz   sayın adminimiz ve gm lerimiz Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:59 pm

D1rtyPunk kardeşimiz banlanmıştır

.

Bu işte büyük bir yanlış anlaşılma olduğunu soylıyorum db açıldığından beri clanımızdakı player ile upraşan biri var once benı ıhbar etti sonra d1ryty yi bunların hepsi yalandır

AqarBNaskan_(ben)
D1rtyPunk
Curt1s
oOlinkinParkOO
s4nt1eg0
JokeR_

bu kişiler başlıca olmak üzere clanımızın ve diğer dost clanların playerleri ile db açıldığından beri aralıksız np kasıyoruz np transfer yapmış olsak db açıldığından beri 1. olmuş olurduk
oysaki son 2 gundur 1.yiz bizi kıskananlar ,bizi çekemeyenler sayın gm lerimizin bizi dinlemeleri ve hak vermeleri sonucu en ii cevapları alıyorlar

AqarBaskan_ olarak şu ana kadar birine bi saygısızlığımı bi yanlışım (biri ilk hareketi yapmadıkça) görülmemiştir bunu sayın gm lerimiz de bilmektedirler D1rtypunk a yapılmış olan bu talihsiz olay fake denilen kişiler tarafından yapılmıştır şürekli çıplak çar açıp pk esnamızda geliorlar bunu sayın gm4 ve admın de biliyor

Sİz sayın admin ve gm lerden isteğim D1rtyPunk kardeşimize yapılmış olan bu olayın düzeltilmesidir . oyun içinde duydum bazı ss ler varmış onları paylaşırsanız sevinirim

Saygılarımla
AqarBaskan_
By_ZorLu
Üye
Üye
By_ZorLu

Erkek
İş/Hobiler : Genellikle Pc Üzerine
Lakap : Bıdı

MesajKonu: Geri: sayın adminimiz ve gm lerimiz   sayın adminimiz ve gm lerimiz Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 9:24 pm

1 Karşındaki ne başbakan ne cumhurbaşkanı sayın kelimesi yanlış
2 D1rtyPunk eski ko dan tanıyorum yapmaz böyle bir şey
3 yaptıysada direk alt f4 çeker
4 o kadar şerefsiz değildir np ts si yapcak kadar
D1rtyPunk
Üye
Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: sayın adminimiz ve gm lerimiz   sayın adminimiz ve gm lerimiz Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 9:30 pm

Saolasın mustafa yapmadım ben np transfer aynı ezıgı 2. gun 3 kere ust uste kestım dıye 2. kez ban yıyorum sanırım yada bır oyun var...
AqarBaskaN__
Üye
Üye
AqarBaskaN__

MesajKonu: Geri: sayın adminimiz ve gm lerimiz   sayın adminimiz ve gm lerimiz Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 9:44 pm

by zorlu sayın kelimesi benım saygımı gösterir boyle bi olay karşısında bunları konuşmak gereksiz Very Happy
ShawnJoHns0n
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: sayın adminimiz ve gm lerimiz   sayın adminimiz ve gm lerimiz Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 7:35 pm

Sana saygı duymayan GM'ye saygı duyarsan hep seni sikerler...

sayın adminimiz ve gm lerimiz
1 sayfadaki 1 sayfası