Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!)

+2
cooolromeo
D1rtyPunk
6 posters
YazarMesaj
D1rtyPunk
Üye
Üye

Erkek

D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!) Empty
MesajKonu: D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!)   D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!) Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 9:01 pm

Anlamadan dınlemeden SS var dıyıp banlıyorsunuz hadi bakalım beklıyorum SS leri...

35K np kastım ben emegıme yazık.

Serverda oynatıcak orc bırakmadınız...!!
cooolromeo
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!)   D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!) Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 9:05 pm

Sen 35 k kasmışın bana np kasmaya bile fırsat bırakmadılar ilk 100 np kestiler gitti sonra gittim 500 np aldım 200 ondanda gitti derken bi mage buldum ezik onu kestim 2 kere bowl da nt dediler çarımı banladılar çarda toplasan 400 np vardır 4 günden beri açtırmaya çalışıyorum ne bir yardım nede başka bir şey hiç bir şekilde ilgilenilmiyor GM4 e pm atıyorum selam diyorum hemen peşine pm blockluyo ADMIN e pm atıyorum sürekli blocklu açık olsada konuşmuyorlar bu nasıl iş anlamadım serverda adam olmasını istemiyorsanız söyleyin bizde ona göre hareket edelim.
AqarBaskaN__
Üye
Üye
AqarBaskaN__

MesajKonu: Geri: D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!)   D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!) Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 9:06 pm

duyuru bolumunde de soleğiğim gibi

bizi ve clanımızı çekemeyen bazı kişilerin yaptığı kıskançlıklar

gm ve admınımızın bu konunun peşini bırakmayacağına ve fake denılen çarların (kıskanan bazı kişilerin açtığı ezik çarlar) bu işi yaptığına inanıyorum herkeze ii forumlar iyi oyunlar
.:WhispeR:.
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!)   D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!) Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 9:46 am

ss leri göstersen adamı nedensiz banladın ss ler war dion koumuon foruma ne dingillik bu sucsuz yere banladınız adamı daha dikkatli olun cz deki soyuk adamları banlayın adamlar flll onları kesio fll st yapıolar

ban acılsın pls
4SP4WN
Üye
Üye
4SP4WN

Erkek
Lakap : 4SP4WN

MesajKonu: Geri: D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!)   D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!) Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 10:07 am

Gereyi yapılacaktır ! Beklediğiniz icin Tesekkurler ST BAN Sebebi deyildir Sizde Yapın Wink Siz Towna girionuz 10 dk cıkmıonus ! bunu herkez bilior Towna Girip Townda 3 dkdan Fazla durmak ban sebebi
::TonyMontana::
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!)   D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!) Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 12:04 pm

Ya Biz D1rtypunk la en basından beri beraber pk yapıorz olsa bnm haberim olurdu bole bısı yk bu bir iftiradır lutfen geregini yapın !!!

D1rtyPunk banned!! (SS leri Bekliyorum!!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» D1rtyPunk !!
» D1rtyPunk seri critical ban plss