Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haksız yere ban Mr_Most

YazarMesaj
osman000
Üye
Üye

Haksız yere ban Mr_Most Empty
MesajKonu: Haksız yere ban Mr_Most   Haksız yere ban Mr_Most Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:24 pm

eet hilede konu açtım buradada açmak istiorum ilk merak ettiğim şey neden ban yedim? Orc bir Bela adlı Şahısın cz de usko cz ile çekmiş olduğu ss karşısındaki tarafın eski cz olduğunu düşünmeden foruma atıp ve ban istemiştir ve adminlerde bu istediği kabul edip ban atmışlardır artık bu saçmalığa bi son verin oyunda ADMIN'le konuştum haklısın gereği yapılacak dedi ve hala bekliorum yapmadığım bir şey için yargılanıorum cz de walhackli sh li birçok arkadaşın kullanmasına rahmen sadece ve sadece uyarılmaları benimse haksız vere bilinçsiz bir şahısın akıl edemeden koyduğu ss yee ban verilior Burada nerede adalet_? bu koskocaman bir ayıptır artık son verin

Saygılarımla Mr_Most Deatiny4TearD

Haksız yere ban Mr_Most
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-