Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya

3 posters
YazarMesaj
EowyN
Dost ÜYe
Dost ÜYe

Erkek
Lakap : _AragorN_

Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya Empty
MesajKonu: Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya   Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:31 pm

Gm kardeş cz de okçu 72 skiliyle giderek ok atıyorum millete bi dc gelio bi bakıyorum ban 1 hafta konuştum hala ban açılmadı ya bu nası adalet GM1 baksın lütfen dierleri gm likten anlamıo belli okçu skili yüzünden ban yediysem yandık yemin ediyorum kosp zannetti adam varmı böyle bişey
SLayeR
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya   Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 7:00 pm

Admin bakmıcakmısn bu kadar haksız banlanan kisiler var ama ne cvp veriosunuz nede baska bisy yapıosunz 1 haftadr ugrasıorm Niggas2 bannın acılması icin o kadar konustm hala haksız yere banlandıgım anlasılmıyomu okcu 72 skilli kullanırkn hngi adam ban yemis ya
royalkels
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya   Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:30 pm

Harun orcsan ban atarlar human aç dene bak 2 gün sonra açılır Very Happy

Niggas2 okçu skili yüzünden ban yenirmi ya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-