Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

neden hep karuslar ve ss lerde nerde

4 posters
YazarMesaj
DieforYou
Yeni Üye
Yeni Üye

Lakap : HEllMaster

neden hep karuslar ve ss lerde nerde Empty
MesajKonu: neden hep karuslar ve ss lerde nerde   neden hep karuslar ve ss lerde nerde Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 3:58 pm

serverın duumu ortada.koxp hakkında bı onlem alınabılır benım fıkrım arrow kaldırılsın ve okcu skıllerı ysaklansıın.

ban yıyen karus arkadaslarımıza gelınce en basta dirtypnk bu banlamının bı dogruluk payı olduna ınanmıyorum varsa ole bırsey ss vıdeo vs nerde var mı elınızde kanıt trans mı koxp wall hack mı sh bı herneyse ortada bıseyde yok.luften admınlerın ve gmlerın bıraz daha duyarlı olmasını beklıyorus serverda karus bırakmadınız......

saygılarımla...
D1rtyPunk
Üye
Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: neden hep karuslar ve ss lerde nerde   neden hep karuslar ve ss lerde nerde Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 4:03 pm

Saolasın kardesım

Benım np transfer yapmadıgımı HUMANLAR bıle bılıyor BIRTEK GM VE ADMIN ANLAMIYOR...

2 gundur ss beklıyorum hala yok...
ozibaba99
Üye
Üye
ozibaba99

MesajKonu: Geri: neden hep karuslar ve ss lerde nerde   neden hep karuslar ve ss lerde nerde Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 4:22 pm

Olmayan şeyi nasıl koycaklar varsayımla yola çıkılmaz member kaybetmeye devam edicekler eski databasedeki gibi olcak oyun !!!
DieforYou
Yeni Üye
Yeni Üye

Lakap : HEllMaster

MesajKonu: Geri: neden hep karuslar ve ss lerde nerde   neden hep karuslar ve ss lerde nerde Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 4:51 pm

bunu tek bır acıklamsı olbılır bırılerı bazı arkadaslarımızı cekemıyor ellerınde kanıt vs olmadan ıftıra atıyor arkadaslarımın banlanmasna neden oluyor gm yargısız ınfaz dınlemeden ss vs bakmadan banlıyor var mı otesı...
royalkels
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: neden hep karuslar ve ss lerde nerde   neden hep karuslar ve ss lerde nerde Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:29 pm

D1rty bırakın ya ... Kesin bi human çharı var çok kesmişiz ondan böyle yapıolar baksana serverda saqlam orc kaldı ım ?
D1rtyPunk
Üye
Üye

Erkek

MesajKonu: Geri: neden hep karuslar ve ss lerde nerde   neden hep karuslar ve ss lerde nerde Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:53 pm

Napalım artık canın saolsun server gıttı zaten =)))

neden hep karuslar ve ss lerde nerde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» adam banLyonuz ss ler nerde
» Neden Banlandim merak ediyorum.???
» Neden Banlandim merak ediyorum.???