Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AmbassadoR

YazarMesaj
AmbassadoR
Yeni Üye
Yeni Üye

AmbassadoR Empty
MesajKonu: AmbassadoR   AmbassadoR Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 8:53 pm

ben neden banladımı hala bilmiyorum salı gunu saat 11 civarlarında pk yaparken dc oldum ve bidaha giremedim beni banlayan gm ile konuşuyorum bana küfür ettin diye banladım diyo ama ben gm küfür ettimi hatırlamıyorum bi tek draqon adlı bi player ks yaptım diye bana pmden küffür etti ve bende dedimki sanane lan pm si kapalıydı o sıradada adminle konuşuyodum ve ona gitmiş ya uzun lafın kısası bana küfür eden adamda buraya bişeyler yazar anlaşılır ama demek istedim şu bu serverda ilk açıldı gunden beri oynuyom beni tanıyan tanıyo kimseyle alıp veremedim yok birine küfür ettiysem sölesin ama gm ilk sor neden neden diye yazık ya walla cewap bekliyorum Crying or Very sad
AmbassadoR
Yeni Üye
Yeni Üye

AmbassadoR Empty
MesajKonu: Geri: AmbassadoR   AmbassadoR Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 9:08 pm

Evet admin cewap bekliyorum ???

AmbassadoR
1 sayfadaki 1 sayfası