Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

By_FehO Hakısz Yere BaN

YazarMesaj
FehO
Yeni Üye
Yeni Üye
FehO

By_FehO Hakısz Yere BaN Empty
MesajKonu: By_FehO Hakısz Yere BaN   By_FehO Hakısz Yere BaN Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 12:01 pm

mrb arkadaşlar beni biilirsiniz belki by_feho görmüşsünüzdür ... 24 saat online imdir

sabah saat 8:30 gibi iş geldim bir gireyim dedim atros riote fln keserim np kasarım dedim cz de toplam 6 kişiydik orc lar ve humanlar gittim bowl prestte vardı 2 miz kasıyorduq bir de baqtım eziq admalar gelmiş bana dalıyor humlar daha master açtırmams birisyle konustum bile maradonda 74 lwl im dedi senin suçun yoq biz eziqiz kesmen normal dedi GM_LOST pm attım dediki np trans ya dadm olrmu öyle şey np trans yapmam 2-3 eziq vardı onlarda dewmlı üstüme geldi kestim dedim 2 kere aynı adamı kestiqim için bann yedim ..
gm_lost admine söylicem açıcaq dedi kendide biliyor hatalı olduqunu araştırmadan etmeden eziq bir humanın söyledqi lafa bakarak beni banladı 1.8.2008 tarihinde tüm banlar açılmıs benimki zaten açılıcaqtı saqdece 3.5k np kasmıstım az gibi gözüke bilir ama emeq harcamıstım şimdi np 0 landı... hem hakısz yere banlanıyoruz hemde np miz 0 lanıyor

BEN BU İŞTEN BİŞEY ANLAMADIM ARKADAŞLAR SİZ ANLADIYSANİZ BİR KONU YAZI VERİN Very Happy KAFAM ÇOK KARISTI Very Happy

İLK DEFA BAN YİYORUM VE HAKSIZ YERE BAN YMENİN NASI BŞEY OLDUqUNU ANLADIM Smile

Sayqılarımla By_FehO

By_FehO Hakısz Yere BaN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-