Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz

2 posters

Sizce kaç günde bir res atılmalı?
a) 3 günde bir
Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Vote_lcap75%Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Vote_rcap
 75% [ 3 ]
b) 4 günde bir
Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Vote_lcap25%Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Vote_rcap
 25% [ 1 ]
c) 5 günde bir
Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Vote_lcap0%Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
d) 1 haftada bir
Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Vote_lcap0%Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
0031
Dost ÜYe
Dost ÜYe
0031

Erkek

Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Empty
MesajKonu: Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz   Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:44 am

sa gm servera ne zaman res atılıp atılmıcanı bilmiyoruz bişey söleyinde haberdar olalım haftadanın şu günü die şu sati diye yada 2 günder bir neyse bişey söleyin bizde bilelim res zamanlarını res zamanlarını merak edenler yorumlarıyla desteklesin

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Yeis
Yeni Üye
Yeni Üye
Yeis

Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Empty
MesajKonu: Geri: Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz   Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 12:15 pm

Bir res atında dragun'um gelsin Smile

Gm Server Reset Zaman Ve Saatlerini Merak Ediyoruz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden Banlandim merak ediyorum.???
» Neden Banlandim merak ediyorum.???
» Server BAKIMDA