Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ

4 posters
YazarMesaj
Gm_LosT
Admin
Admin
Gm_LosT

Erkek
İş/Hobiler : Web Tasarım
Lakap : Arap

TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ Empty
MesajKonu: TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ   TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 8:38 pm

BÜTÜN DOSTLARINA SELAM GÖNDERMİŞ
Emekli Orgenaral Tolon, 1997-1999 tarihleri arasında Kocaeli'de 15. Kolordu Komutanlığı görevini yaptığı dönemde, Sefa Sirmen de İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı'ydı. Görüşmede Tolon'un, hakkındaki iddiaları reddettiği belirtildi.

Tolon'la cam bölme arkasından telefonla yaklaşık yarım saat görüştüğünü söyleyen Sirmen, görüşme sırasında Tolon'un duygulandığını belirterek, "Biz iyi dostuz. Kocaeli'de görev yaptığı dönemde ben belediye başkanıydım. Çok iyi anlaşıyorduk. Kişilikli, ****** ilke ve devremlerine sıkı sıkıya bağlı beyefendi bir isimdir Tolon" dedi.

Görüşme sırasında, Tolon'un iddiaları reddettiğini söyleyen Sirmen, "Kendisi bana, 'Sefa bey ben hayatımda Türkiye Cumhuriyet'i yasalarına göre suç olan hiçbir faaliyette bulunmadım. Yasal olmayan; ne silahlı, ne de silahsız örgüt içinde olmadım. İki yıldan fazla İzmit'te görev yaptık. Sizin gibi çok önemli dostlar edindim. İzmitlilerin yüzünü kızartacak hiçbir haraket içinde olmadım" diye konuştu.

Sirmen, görüşmeden sonra Tolon'un bütün dostlarına ve İzmit halkına da selamlarını gönderdiğini söyledi. Tutuklu Hurşit Tolon'u, daha önce Kocaeli'den CHP Kocaeli milletvekili Hikmet Erenkaya ile Kocaeli Gazetesi sahibi Tanzer Ünal da ziyaret etmişti
https://legendko.forumdizini.com
PiPiCAN
Dost ÜYe
Dost ÜYe

MesajKonu: Geri: TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ   TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:22 pm

paylaşım için saol
Cunq
Dost ÜYe
Dost ÜYe

MesajKonu: Geri: TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ   TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:58 pm

paylaşım için saoL paylaşım için saoL
d4rkPr1esT
Dost ÜYe
Dost ÜYe

MesajKonu: Geri: TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ   TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 6:01 pm

xD

TOLON PAŞA'YA SÜRPRİZ ZİYARETÇİ
1 sayfadaki 1 sayfası