Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TERÖRE KARŞI ORTAK MESAJ

2 posters
YazarMesaj
Gm_LosT
Admin
Admin
Gm_LosT

Erkek
İş/Hobiler : Web Tasarım
Lakap : Arap

TERÖRE KARŞI ORTAK MESAJ Empty
MesajKonu: TERÖRE KARŞI ORTAK MESAJ   TERÖRE KARŞI ORTAK MESAJ Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 6:29 pm

İstanbul Güngören'de 15 Kişinin Ölümüne Neden Olan Saldırıya Devletin Zirvesinden Kınama Mesajları Geldi.

İstanbul Güngören’de 15 kişinin ölümüne neden olan saldırıya devletin zirvesinden kınama mesajları geldi.

İşte olay yerinden çok özel fotoğraflar

Patlamadan ilk görüntüler

Hastanelerde can pazarı

Saldırıyı lanetliyorum

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül

Çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybetmesi ve yaralanmasından derin üzüntü duydum. Masum insanları hedef alan bu canice saldırıyı şiddetle tel’in ediyorum. Terörün acımasızlığını, kadın-erkek, genç-yaşlı ve çocuk ayrımı yapmaksızın insanlık dışı vahşet ve şiddet isteğini ortaya koyan bu saldırıyı gerçekleştirenleri lanetliyorum.

Huzur engellenemez

TBMM Başkanı Köksal Toptan Kaynağı, amacı, hedefi ve iletmek istediği mesaj ne olursa olsun, sivillere yönelik terör eylemlerini nefretle kınıyorum.Kimse Türkiye’nin güçlenmesini ve toplumsal huzurunu engelleyecek güçte değildir.

Nefretle kınıyorum

Başbakan Tayyip Erdoğan

Kadın, erkek, çocuk, yaşlı ayırt etmeden hunharca masum vatandaşlarımızı hedef alan terör saldırısını nefretle lanetliyorum. Bu vahşetin sorumluları, nerede olurlarsa olsunlar hiç bir şekilde kendilerini bekleyen sondan kurtulamayacaktır.

Terörün gerçek yüzü

İçişleri Bakanı Beşir Atalay

Acı bir olay. Terörün acımasız yüzünü bir kez daha gördük. Patlamalarda çok can kaybı ve yaralı var. Üzgünüm. Sağlık Bakanımız ve Emniyet yetkililerimizle birlikte yerinde incelemelerde bulunmak üzere İstanbul’a gidiyoruz. Gerekli açıklamayı incelemelerimin ardından İstanbul’da yapacağım.

https://legendko.forumdizini.com
Cunq
Dost ÜYe
Dost ÜYe

TERÖRE KARŞI ORTAK MESAJ Empty
MesajKonu: Geri: TERÖRE KARŞI ORTAK MESAJ   TERÖRE KARŞI ORTAK MESAJ Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:19 pm

kınıyoruz

TERÖRE KARŞI ORTAK MESAJ
1 sayfadaki 1 sayfası