Legendko - Knight Online Private Serverları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Legendko - Knight Online Private Serverları

Knight Online Legendko Destek Forumu

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM

5 posters
YazarMesaj
Gm_LosT
Admin
Admin
Gm_LosT

Erkek
İş/Hobiler : Web Tasarım
Lakap : Arap

DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Empty
MesajKonu: DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM   DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 12:23 pm

Resmi büyütmek için tıklayın

Deivid de Souza, Avusturya Kampında Üst Üste Yaşadığı Kötü Olaylar Nedeniyle Moralinin Bozulduğunu, Ancak Şimdi Sakatlığının Hızla İyileşmesinin Sevinciyle Kendisini Toparlamaya Başladığını Söyledi.

Fenerbahçe'nin Brezilyalı futbolcusu Deivid De Souza, Avusturya kampında üst üste yaşadığı kötü olaylar nedeniyle moralinin bozulduğunu, ancak şimdi sakatlığının hızla iyileşmesinin sevinciyle kendisini toparlamaya başladığını ifade etti.
Sarı-lacivertli ekibin Avusturya'da yaptığı kampın ilk gününde ayağı kırılan, ilerleyen günlerde annesi vefat eden Deivid, durumuyla ilgili kulübün internet sitesine açıklama yaptı.

Sakatlığının iyileşme hızının bu şekilde devam etmesi durumunda ligin başlarında hazır hale gelebileceğini kaydeden Brezilyalı futbolcu, şunları kaydetti:

''Ayağımın kırılması ve yaşadığım diğer kötü olaylar nedeniyle moralim çok bozulmuştu. Ancak şimdi yeniden kendimi toparlamaya başladım. Moralim yavaş yavaş yerine geliyor. Bu durumda sakatlığımın hızla iyileşmesinin de etkisi var. Vaktinden önce, en kısa sürede hazır olacağım. Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında yer alamayacağım ama ligin geç başlayacak olmasını bir avantaj olarak görüyorum. Sakatlığımın iyileşme hızı bu şekilde devam ederse, ligin başlarında hazır hale gelirim.''

Avusturya kampında sakatlanan bir diğer oyuncu Gökçek Vederson da sezonun henüz başında yaşadığı bu sakatlığının kendisini çok üzdüğünü ifade ederken, hazır olabilmek için çok çalıştığını kaydetti.

Her geçen gün kendisini daha iyi hissettiğini anlatan Vederson, ''Sakatlığım tamamen geçip takımla birlikte çalışmalara katıldığımda kondisyon açığımı mümkün olan en kısa sürede kapatmak için ayrıca evde de tek başıma çalışmalarımı sürdürüyorum'' dedi.

https://legendko.forumdizini.com
PiPiCAN
Dost ÜYe
Dost ÜYe

MesajKonu: Geri: DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM   DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:12 pm

en büyük fener
demren
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM   DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:18 pm

paylaşımın içn teşekkürler
EowyN
Dost ÜYe
Dost ÜYe

Erkek
Lakap : _AragorN_

MesajKonu: Geri: DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM   DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:25 pm

abi bu sakatlık sürerse kötü olur kazımla gökhan hiç anlaşamıo
gokyavuz
Dost ÜYe
Dost ÜYe

MesajKonu: Geri: DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM   DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:49 pm

paylasıminiz ıcın tesekkurler rep rep Smile))
EowyN
Dost ÜYe
Dost ÜYe

Erkek
Lakap : _AragorN_

MesajKonu: Geri: DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM   DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:58 pm

paylaşım için teşekkürler
PiPiCAN
Dost ÜYe
Dost ÜYe

MesajKonu: Geri: DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM   DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 4:58 pm

paylaşım için saol
gokyavuz
Dost ÜYe
Dost ÜYe

MesajKonu: Geri: DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM   DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 5:24 pm

upupup

DEİVİD: TOPARLANMAYA BAŞLADIM
1 sayfadaki 1 sayfası